Menu
Produkt dnia
Galaxy Leggins Women Waves
Galaxy Leggins Women Waves
159,00 zł
szt.
Leggings Galaxy BIG Turkus
Leggings Galaxy BIG Turkus
159,00 zł
szt.
Galaxy Top Women Camo
Galaxy Top Women Camo
75,00 zł
szt.
Leggings Galaxy Tomb Burgund
Leggings Galaxy Tomb Burgund
159,00 zł
szt.
Leggins Black Push UP SHAKE YOUR ASS
Leggins Black Push UP SHAKE YOUR ASS
159,00 zł
szt.
Galaxy Leggings 3/4 rubber Grey
Galaxy Leggings 3/4 rubber Grey
159,00 zł
szt.
Giraffe Leggins
Giraffe Leggins
159,00 zł
szt.
Galaxy Top Women Fluo
Galaxy Top Women Fluo
75,00 zł
szt.
Leggins Galaxy Turquoise
Leggins Galaxy Turquoise
159,00 zł
szt.
Galaxy Leggings Laguna
Galaxy Leggings Laguna
159,00 zł
szt.
Galaxy Top Women Black
Galaxy Top Women Black
75,00 zł
szt.
Galaxy Top Women Net
Galaxy Top Women Net
75,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Zwroty

1.1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), Kupujący może w terminie 14 dni od daty otrzymania Produktu odstąpić od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztu określonego w punkcie 3.1.7. Regulaminu Sklepu www.galaxywear.pl
1.2. Kupujący może odstąpić od umowy kupna-sprzedaży składając Sprzedającemu oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Wzór oświadczenia, z którego można skorzystać znajduje się - tutaj -oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie Kupujący powinien dołączyć do odsyłanego Produktu.
1.3. Zgodnie z art.38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), zwrotowi nie podlega Produkt, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. zmieniono użyte materiały, rozmiar, kolorystykę itp.)
1.4. W celu usprawnienia procedury zwrotu, zaleca się Kupującemu zgłoszenie zwrotu poprzez swoje konto w Sklepie oraz wypełnienie znajdującego się tam formularza zwrotu dla danego Produktu.
1.5. Zwracany Produkt powinien zostać odesłany w stanie niezmienionym, nie noszący śladów korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. Produkt powinien posiadać oryginalne opakowanie dostarczone przez Sprzedającego, powinien być kompletny, powinien posiadać metki i nie powinien nosić śladów użytkowania, plam itp.
1.6. Kupujący zobowiązany jest odesłać zwracany Produkt na adres Sprzedającego najpóźniej w terminie do 14 dni od daty odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży.
1.7. Koszt odesłania Produktu ponosi Kupujący.
1.8. Za zwrócony Produkt, Kupujący otrzymuje zwrot wpłaconej kwoty (wartość Produktu oraz koszt wysyłki do Kupującego). Zwrotu pieniędzy na konto Kupującego dokonuje Sklep nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy.
1.9. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Kupującego do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Wymiany

1.1. Wymianie podlegają Produkty, które w ramach tego samego modelu, dostępne są w innej konfiguracji (kolor, rozmiar, wzór) niż zamówiona.
1.2. Kupujący może w terminie 14 dni od daty otrzymania Produktu zgłosić chęć jego wymiany.
1.3. W celu usprawnienia procedury wymiany, zaleca się Kupującemu zgłoszenie wymiany poprzez swoje konto w Sklepie oraz wypełnienie formularza wymiany dla danego Produktu.
1.4. Wymianę rozpatruje Sklep i to on decyduje czy wymiana będzie możliwa.
1.5. Kupujący zobowiązany jest odesłać wymieniany Produkt na adres Sprzedającego najpóźniej w terminie do 14 dni od daty zgłoszenia wymiany.
1.6. Warunkiem zrealizowania wymiany przez Sprzedającego jest odesłanie Produktu w stanie niezmienionym, nie noszącego śladów użytkowania zgodnie z punktem 3.1.5. Regulaminu sklepu www.galaxywear.pl
1.7. W przypadku gdy Sklep zdecyduje, że wymiana nie jest możliwa, zostanie ona potraktowana jako zgłoszenie zwrotu towaru. W takim wypadku zastosowanie mają zapisy punktu 3.1. Regulaminu sklepu www.galaxywear.pl
1.8. Koszt wysyłki wymienionego Produktu pokrywa Kupujący.

Reklamacje

1.1.Sprzedawca ponosi odpowiedzialność za wady Towarów na zasadach określonych w przepisach powszechnie obowiązującego prawa, w tym zwłaszcza w przepisach o rękojmi z wady, zawartych w art. 556 i następnych ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2014 r. poz. 121).
1.2. Wady towarów (reklamacje) można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres team@galaxywear.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy podany w §1 z dopiskiem "reklamacja".
1.3. W treści zgłoszenia reklamacyjnego Klient powinien, w miarę możliwości, podać:
opis wady, w tym zwłaszcza: na czym wada polega, kiedy się ujawniła, datę ujawnienia wady,czego Klient żąda w związku ze złożeniem reklamacji, przy czym brak któregokolwiek z powyższych elementów w zgłoszeniu reklamacyjnym, dokonanym przez Klienta będącego konsumentem, nie stanowi przeszkody dla rozpatrzenia reklamacji. Przesłanie kompletnej dokumentacji może jednak przyspieszyć postępowanie.
1.4. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć wadliwy Towar do siedziby Sprzedawcy pod adresem:

Studio Kameleon Iwona Jędruchów,ul. Borowa 42 A, 35-232 Rzeszów z dopiskiem "reklamacja".

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Project & Copyright - Galaxy Active Wear ©2015-2016

Sklep internetowy od home.pl